Superfish (7.x-1.9) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: enabled
lv: iespējots

en: disabled
lv: atspējots

en: Disable
lv: Atspējot

en: More
lv: Vairāk

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Example
lv: Piemērs

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Minimum width
lv: Minimālais platums

en: The settings have not been saved because of the errors.
lv: Iestatījumi nav saglabāti kļūdu dēļ.

en: Style
lv: Stils

en: Installed
lv: Instalēts

en: Examples
lv: Piemēri

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">block overview page</a>.
lv: Īss bloka apraksts. Tiek izmantots <a href="@overview">bloka pārskata lapā</a>.

en: administer menu
lv: administrēt izvēlni

en: empty
lv: tukšs

en: pixels
lv: pikseļi

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: page not found
lv: lapa nav atrasta
