Superfish (7.x-1.9) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: More
mr: अधिक

en: None
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Example
mr: उदाहरण
