Superfish (7.x-1.9) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: enabled
oc: activat

en: disabled
oc: desactivat

en: Disable
oc: Desactivar

en: More
oc: Mai

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Menu
oc: Menú

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Example
oc: Exemple

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Minimum width
oc: Largor minimala

en: The settings have not been saved because of the errors.
oc: Los paramètres son pas estats enregistrats a causa d'errors.

en: Style
oc: Estil

en: Installed
oc: Installat

en: Examples
oc: Exemples

en: Block description
oc: Descripcion del blòt

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">block overview page</a>.
oc: Una corta descripcion de vòstre blòt. Utilizada sus <a href="@overview">la vista d'ensemble dels blòts</a>.

en: administer menu
oc: administrar lo menú

en: empty
oc: vide

en: pixels
oc: pixèls

en: Maximum width
oc: Largor maximala

en: page not found
oc: pagina pas trobada
