Superfish (7.x-1.9) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: enabled
ro: activat

en: disabled
ro: dezactivat

en: Disable
ro: Dezactivare

en: More
ro: Mai multe

en: None
ro: Nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Menu
ro: Meniu

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Example
ro: Exemplu

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Minimum width
ro: Lățime minimă

en: The settings have not been saved because of the errors.
ro: Opţiunile nu au fost salvate din cauza erorilor.

en: Style
ro: Stil

en: Installed
ro: Instalat

en: Examples
ro: Exemple

en: Block description
ro: Descrierea blocului

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">block overview page</a>.
ro: O descriere sumară a blocului tău; folosită la <a href="@overview">block overview page</a>.

en: administer menu
ro: administrează meniurile

en: empty
ro: gol

en: pixels
ro: pixeli

en: Maximum width
ro: Lățime maximă

en: page not found
ro: pagina nu a fost găsită
