Superfish (7.x-1.9) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: More
si: තව
