Superfish (7.x-1.9) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: enabled
sl: omogočeno

en: disabled
sl: onemogočeno

en: More
sl: Več

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Menu
sl: Meni

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Minimum width
sl: Najmanjša širina

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Block description
sl: Opis bloka

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">block overview page</a>.
sl: Kratek opis bloka uporabljen na <a href="@overview">strani za pregled blokov</a>.

en: Maximum width
sl: Minimalna višina
