Superfish (7.x-1.9) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Disable
sr: Искључи

en: More
sr: Више

en: Default
sr: Подразумевано

en: Menu
sr: Мени

en: Block description
sr: Опис блока
