Superfish (7.x-1.9) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: enabled
sk: povolené

en: disabled
sk: vypnuté

en: Disable
sk: Vypnúť

en: More
sk: Viac

en: None
sk: Žiadne

en: Number of blocks
sk: Počet blokov

en: Default
sk: Predvolené

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Example
sk: Príklad

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Minimum width
sk: Minimálna šírka

en: The settings have not been saved because of the errors.
sk: Nastavenie nebolo uložené kvôli chybám.

en: Style
sk: Štýl

en: Installed
sk: Inštalované

en: Examples
sk: Príklady

en: Block description
sk: Popis bloku

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">block overview page</a>.
sk: Krátky popis bloku. Použije sa na <a href="@overview">stránke s náhľadom blokov</a>.

en: administer menu
sk: administrácia menu

en: empty
sk: prázdne

en: pixels
sk: pixelov

en: Maximum width
sk: Maximálna šírka

en: page not found
sk: stránka nebola nájdená
