Superfish (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Type
ar: النوع

en: disabled
ar: معطَّل

en: Disable
ar: تعطيل

en: More
ar: المزيد

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Menu
ar: القائمة

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Advanced
ar: متقدم

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Minimum width
ar: أقل عرض

en: The settings have not been saved because of the errors.
ar: لم يتم حفظ الإعدادات بسبب الأخطاء.

en: Style
ar: نمط

en: Installed
ar: مثبت

en: Examples
ar: أمثلة

en: Block description
ar: وصف الصندوق

en: Expand
ar: توسيع

en: empty
ar: فارغ

en: Maximum width
ar: أقصى عرض

en: Secondary links
ar: الروابط الثانوية

en: page not found
ar: الصفحة غير موجودة

en: Collapse
ar: طي

en: Breakpoint
ar: نقطة توقف
