Superfish (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Type
ast: Triba

en: disabled
ast: desactiváu

en: Disable
ast: Desactivar

en: More
ast: Más

en: None
ast: Nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: Menu
ast: Menú

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu

en: Secondary links
ast: Enllaces secundarios
