Superfish (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Type
az: Növ

en: disabled
az: söndürülüb

en: Disable
az: Söndürülüb

en: More
az: Daha çox

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Menu
az: Menyu

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Advanced
az: Əlavə

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb
