Superfish (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Type
bs: Tip

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Disable
bs: Onemogući

en: None
bs: Nijedan

en: Menu
bs: Meni

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Style
bs: Stil

en: Block description
bs: Opis bloka

en: empty
bs: prazan

en: Secondary links
bs: Sekundarni linkovi
