Superfish (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: enabled
fa: فعال

en: Type
fa: نوع

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: More
fa: بیشتر

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Menu
fa: منو

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Minimum width
fa: حداقل عرض

en: The settings have not been saved because of the errors.
fa: تنظیمات به علت رخ دادن خطا ذخیره نشد.

en: Style
fa: سبک

en: Animation speed
fa: سرعت انیمیشن

en: Installed
fa: نصب شده

en: Examples
fa: مثال‌ها

en: Block description
fa: توضیحات بلوک

en: Expand
fa: گسترش دادن

en: empty
fa: خالی

en: Maximum width
fa: حداکثر عرض

en: Secondary links
fa: پیوندهای ثانویه

en: page not found
fa: صفحه‌ی مورد نظر پيدا نشد

en: Main Menu
fa: منو اصلی
