Superfish (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Type
ka: ტიპი

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Disable
ka: გამორთვა

en: More
ka: მეტი

en: None
ka: არცერთი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Minimum width
ka: მინიმალური სიგანე

en: Style
ka: სტილი

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: empty
ka: ცარიელი

en: Maximum width
ka: მაქსიმალური სიგანე
