Superfish (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Disable
km: បិទ

en: More
km: បន្ថែម

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Minimum width
km: ទទឹង​អប្បបរមា

en: The settings have not been saved because of the errors.
km: ការកំណត់​មិន​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុកទេ ព្រោះមាន​កំហុស ។

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក

en: Expand
km: ពង្រីក

en: Maximum width
km: ទទឹង​អតិបរមា

en: Secondary links
km: តំណរង

en: page not found
km: រក​ទំព័រ​មិន​ឃើញ

en: Collapse
km: វេញ
