Superfish (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: enabled
lt: įjungta

en: Type
lt: Tipas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Disable
lt: Išjungti

en: More
lt: Daugiau

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Menu
lt: Meniu

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Please enter a number.
lt: Prašome įvesti numerį.

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Minimum width
lt: Mažiausias plotis

en: The settings have not been saved because of the errors.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugoti dėl klaidos.

en: Style
lt: Stilius

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Expand
lt: Išplėsti

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis

en: Secondary links
lt: Antrinės nuorodos

en: page not found
lt: puslapis nerastas

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu
