Superfish (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: More
my: ပို၍

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Menu
my: မီနူး

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Example
my: ဥပမာ

en: Minimum width
my: အနည်းဆုံး အလျှား (ပမာဏ)

en: Examples
my: ဥပမာများ

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: Maximum width
my: အများဆုံး အလျှား (ပမာဏ)
