Superfish (7.x-2.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Type
os: Тип

en: disabled
os: хицæн у

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: More
os: Ноджы

en: None
os: Нæйы

en: Default
os: Æнæивд
