Superfish (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Disable
ps: ناتوانه

en: More
ps: نور

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Vertical
ps: نېغ

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Style
ps: ډول

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: empty
ps: تش

en: Collapse
ps: غونډول
