Superfish (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: enabled
ur: فعال

en: Type
ur: قِسم

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Disable
ur: غیر فعال

en: More
ur: مزید

en: Default
ur: طے شدہ

en: Block description
ur: بلاک کی وضاحت
