Superfish (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: enabled
be: уключана

en: Type
be: Тып

en: disabled
be: адключана

en: Disable
be: Выключыць

en: More
be: Болей

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Menu
be: Меню

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Minimum width
be: Мінімальная шырыня

en: The settings have not been saved because of the errors.
be: Налады не захованыя з-за памылак.

en: Installed
be: Усталявана

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: Expand
be: Разгарнуць

en: Maximum width
be: Максімальная шырыня

en: Secondary links
be: Другаснае меню

en: page not found
be: старонка ня знойдзеная

en: Collapse
be: Згарнуць
