Superfish (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: enabled
bg: включено

en: Type
bg: Тип

en: disabled
bg: деактивиран

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: More
bg: още...

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Menu
bg: Меню

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: The settings have not been saved because of the errors.
bg: Настройките не са записани поради грешки.

en: Block description
bg: Описание на блока

en: Secondary links
bg: Допълнителни връзки

en: page not found
bg: Страницата не може да бъде намерена.
