Superfish (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: enabled
eu: gaituta

en: Type
eu: Mota

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: More
eu: Gehiago

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Menu
eu: Menua

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Example
eu: Adibide

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Minimum width
eu: Zabalera minimoa

en: Style
eu: Estiloa

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Examples
eu: Adibideak

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Expand
eu: Zabaldu

en: empty
eu: hutsik

en: Maximum width
eu: Zabalera maximoa

en: Secondary links
eu: Bigarren mailako estekak

en: page not found
eu: Orrialdea ez da antzeman

en: Collapse
eu: Tolestu
