Superfish (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: enabled
fi: käytössä

en: Type
fi: Tyyppi

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: More
fi: Lisää

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Menu
fi: Valikko

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Example
fi: Esimerkki

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Minimum width
fi: Vähimmäisleveys

en: Unit
fi: Yksikkö

en: The settings have not been saved because of the errors.
fi: Asetuksia ei ole talletettu virheiden takia.

en: Style
fi: Tyyli

en: Animation speed
fi: Animaation nopeus

en: Installed
fi: Asennettu

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Block description
fi: Lohkon kuvaus

en: Expand
fi: Laajenna

en: empty
fi: tyhjä

en: Important
fi: Tärkeää

en: Maximum width
fi: Maksimileveys

en: Secondary links
fi: Toissijaiset linkit

en: page not found
fi: sivua ei löytynyt

en: Collapse
fi: Pienennä

en: Breakpoint
fi: Keskeytyskohta
