Superfish (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: enabled
gl: activado

en: Type
gl: Tipo

en: disabled
gl: desactivado

en: Disable
gl: Desactivar

en: More
gl: Máis

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Menu
gl: Menú

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Example
gl: Exemplo

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Minimum width
gl: Anchura mínima

en: The settings have not been saved because of the errors.
gl: As opcións non se gardaron porque houbo erros.

en: Style
gl: Estilo

en: Installed
gl: Instalado

en: Examples
gl: Exemplos

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Expand
gl: Despregar

en: empty
gl: baleiro

en: Maximum width
gl: Anchura máxima

en: Secondary links
gl: Ligazóns secundarias

en: page not found
gl: páxina non atopada

en: Collapse
gl: Pregar
