Superfish (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Type
hy: Տեսակ

en: disabled
hy: անջատված

en: Disable
hy: Անջատել

en: More
hy: Ավելին

en: None
hy: Ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Maximum width
hy: Մաքսիմում լայնություն
