Superfish (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: enabled
is: virkt

en: Type
is: Gerð

en: disabled
is: óvirkt

en: Disable
is: Afvirkja

en: More
is: Meira

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Menu
is: Valmynd

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: The settings have not been saved because of the errors.
is: Stillingarnar voru ekki vistaðar vegna villna.

en: Style
is: Stíll

en: Examples
is: Dæmi

en: Block description
is: Lýsing á blokk

en: empty
is: tómt

en: Secondary links
is: Undirtenglar
