Superfish (7.x-2.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Type
mg: Karazana

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: More
mg: Tohiny
