Superfish (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Type
mn: Төрөл

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Menu
mn: Цэс

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Secondary links
mn: Хоёрдогч холбооснууд
