Superfish (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: More
nl: Meer

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Minimum width
nl: Minimumbreedte

en: Unit
nl: Eenheid

en: The settings have not been saved because of the errors.
nl: De instellingen zijn niet opgeslagen omdat er fouten zijn opgetreden.

en: Style
nl: Stijl

en: Animation speed
nl: Animatiesnelheid

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Expand
nl: Uitklappen

en: empty
nl: leeg

en: Not supported
nl: Niet ondersteund.

en: Recommended
nl: Aangeraden

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: Secondary links
nl: Secundaire links

en: page not found
nl: pagina niet gevonden

en: Menu depth
nl: Menudiepte

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Mouse delay
nl: Muisvertraging

en: Configure Superfish Menus
nl: Superfish-menu's instellen

en: Collapse
nl: Inklappen

en: Custom classes
nl: Aangepaste klassen

en: Superfish library
nl: Superfish-bibliotheek
