Superfish (7.x-2.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Block description
or: ବ୍ଲକ ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Secondary links
or: ଦ୍ବିତୀୟକ ସଂଯୋଗ ଗଣ
