Superfish (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Secondary links
pa: ਸੈਕੰਡਰੀ ਲਿੰਕ
