Superfish (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Type
sq: Lloji

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: More
sq: Akoma

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Menu
sq: Menuja

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: The settings have not been saved because of the errors.
sq: Rregullimet nuk u ruajtën për shkak të gabimeve.

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut

en: Expand
sq: Shpalos

en: Secondary links
sq: Lidhjet dytësore

en: page not found
sq: faqja nuk u gjet
