Superfish (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: enabled
sv: aktiverad

en: Type
sv: Typ

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Disable
sv: Inaktivera

en: More
sv: Mer

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Menu
sv: Meny

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Advanced
sv: Utökad

en: Example
sv: Exempel

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Minimum width
sv: Minsta bredd

en: Unit
sv: Enhet

en: The settings have not been saved because of the errors.
sv: Inställningarna har inte sparats på grund av felen.

en: Style
sv: Stil

en: Installed
sv: Installerad

en: Examples
sv: Exempel

en: Block description
sv: Blockbeskrivning

en: Expand
sv: Fäll ut

en: empty
sv: tom

en: Not supported
sv: Stöds inte

en: Maximum width
sv: Största bredd

en: Secondary links
sv: Sekundära länkar

en: page not found
sv: sidan hittades inte

en: Main Menu
sv: Huvudmeny

en: Collapse
sv: Fäll in

en: Breakpoint
sv: Brytpunkt
