Superfish (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: Type
th: ประเภท

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Menu
th: เมนู

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Unit
th: หน่วย

en: The settings have not been saved because of the errors.
th: การตั้งค่าไม่ถูกบันทึกเนื่องจากมีข้อผิดพลาด

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Examples
th: ตัวอย่าง

en: empty
th: ว่างเปล่า

en: Secondary links
th: ลิงก์รอง

en: page not found
th: ไม่พบหน้า

en: Collapse
th: การรวมคอลัมน์

en: Breakpoint
th: เบรกพอยต์
