Supersized (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Content
ar: المحتوى

en: Yes
ar: نعم

en: None
ar: لا شيء

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: here
ar: هنا

en: Other
ar: آخر

en: Loop
ar: حلقة

en: Random
ar: عشوائي

en: Minimum height
ar: أقل ارتفاع

en: Minimum width
ar: أقل عرض

en: Transition
ar: الترجمة

en: Enable <em>Description</em> field
ar: تمكين حقل <em>الوصف</em>

en: Scale and crop
ar: القياس والاقتصاص

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
