Supersized (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Yes
bo: ཡིན

en: None
bo: མེད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: here
bo: འདིར།

en: Other
bo: གཞན

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Minimum height
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་མཐོ་ཚད་

en: Minimum width
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཞེང་ཚད་

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Enable <em>Description</em> field
bo: <em>གསལ་བཤད་</em>ཀྱི་གནས་ཁོངས་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Scale and crop
bo: ཆ་ཚད་སྒྱུར་བ་དང་དྲས་གཅོད

en: Scale and crop will maintain the aspect-ratio of the original image, then crop the larger dimension. This is most useful for creating perfectly square thumbnails without stretching the image.
bo: ཆ་ཚད་བསྒྱུར་བ་དང་དྲས་གཅོད་བྱས་ན་པར་རིས་ཀྱི་ཐོག་མའི་ཞེང་ཚད་དང་མཐོ་ཚད་ཀྱི་སྡུར་ཚད་འགྱུར་མི་སྲིད། དེ་ནས་ཚད་གཞི་ཆེ་བ་དེ་དྲས་གཅོད་བྱེད་དགོས། འདི་ནི་པར་རིས་བརྐྱང་མི་དགོས་པ་བསྡུར་པར་གྲུ་བཞི་བཟོ་བའི་སྐབས་སུ་ཕན་ཐོགས་ཆེ།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
