Supersized (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Yes
ml: അതെ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം
