Supersized (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Content
cs: Obsah

en: Yes
cs: Ano

en: None
cs: Žádné

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: here
cs: zde

en: Other
cs: Jiné

en: Random
cs: Náhodný

en: Minimum height
cs: Minimální výška

en: Minimum width
cs: Minimální šířka

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Transition speed
cs: Rychlost přechodu

en: Progress bar
cs: Ukazatel průběhu

en: Enable <em>Description</em> field
cs: Zapnout pole <em>Popis</em>

en: Scale and crop
cs: Změnit velikost se zachováním poměru stran a oříznout

en: Scale and crop will maintain the aspect-ratio of the original image, then crop the larger dimension. This is most useful for creating perfectly square thumbnails without stretching the image.
cs: Nejprve se provede změna velikosti se zachováním poměru stran původního obrázku a teprve potom se ořízne delší rozměr. Vhodné pro vytváření náhledů s pravidelnými rozměry bez roztahování obrázku.

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)
