Supersized (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Content
jv: Konten

en: Yes
jv: Ya

en: None
jv: Nihil

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: here
jv: nag kéné

en: Other
jv: Liyané

en: Minimum height
jv: Dhuwur minimal

en: Minimum width
jv: Ambā minimal

en: Fade
jv: Bureng

en: Slide
jv: Geser

en: Enable <em>Description</em> field
jv: Uripna field <em>Description</em>

en: Scale and crop
jv: Skalaké lan crop

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
