Supersized (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Yes
sk: Áno

en: None
sk: Žiadne

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: New window
sk: Nové okno

en: here
sk: tu

en: Other
sk: Ostatné

en: Random
sk: Náhodný

en: Minimum height
sk: Minimálna výška

en: Minimum width
sk: Minimálna šírka

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Progress bar
sk: Zobrazenie progresu

en: Enable <em>Description</em> field
sk: Povoliť pole <em>Popis</em>

en: Scale and crop
sk: Zmena veľkosti a orezanie

en: Scale and crop will maintain the aspect-ratio of the original image, then crop the larger dimension. This is most useful for creating perfectly square thumbnails without stretching the image.
sk: Najskôr sa zmení veľkosť so zachovaním pomeru strán pôvodného obrázku, až následne sa urobí orez dlhších strán. Tento efekt je vhodný pri vytváraní náhľadov s pravidelnými rozmermi bez rozťahovania obrázku.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
