Supersized (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Yes
az: Bəli

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Other
az: Digər

en: Loop
az: Döngə

en: Random
az: Təsadüfi

en: Minimum height
az: Minimum hündürlük

en: Minimum width
az: Minimum genişlik

en: Transition
az: Keçid

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Enable <em>Description</em> field
az: <em>Təsvir</em> sahəsini aktivləşdirin

en: Scale and crop
az: Böyütmək və kəsmək

en: Scale and crop will maintain the aspect-ratio of the original image, then crop the larger dimension. This is most useful for creating perfectly square thumbnails without stretching the image.
az: Böyütmək və kəsmək orijinal şəklin aspekt nisbətini qoruyacaq, sonra daha böyük ölçüsü kəsəcək. Bu, təsviri uzatmadan mükəmməl kvadrat miniatürlər yaratmaq üçün ən faydalıdır.
