Supersized (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: New window
ca: Nova finestra

en: here
ca: aquí

en: Other
ca: Altres

en: Loop
ca: Bucle

en: Random
ca: Aleatori

en: Minimum height
ca: Alçada mínima

en: Minimum width
ca: Amplada mínima

en: Transition
ca: Transició

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Progress bar
ca: Barra de progrés

en: Enable <em>Description</em> field
ca: Habilita el camp <em>Description</em>

en: Scale and crop
ca: Escalar i tallar

en: Scale and crop will maintain the aspect-ratio of the original image, then crop the larger dimension. This is most useful for creating perfectly square thumbnails without stretching the image.
ca: L'escalat i tallat mantindrà la relació d'aspecte de la imatge i tallarà el que sobri per la part més gran. Això és útil per a crear miniatures quadrades exactes sense estirar la imatge.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
