Supersized (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Yes
eu: Bai

en: None
eu: Bat ere ez

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: New window
eu: Leiho berrian

en: here
eu: hemen

en: Other
eu: Bestea

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Minimum height
eu: Altuera minimoa

en: Minimum width
eu: Zabalera minimoa

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
