Supersized (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: None
km: គ្មាន

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Minimum height
km: កម្ពស់​អប្បបរមា

en: Minimum width
km: ទទឹង​អប្បបរមា

en: Enable <em>Description</em> field
km: បើក​វាល​ <em>សេចក្តី​ពិពណ៌នា​</em>

en: Scale and crop
km: មាត្រដ្ឋាន និង​ច្រឹប

en: Scale and crop will maintain the aspect-ratio of the original image, then crop the larger dimension. This is most useful for creating perfectly square thumbnails without stretching the image.
km: មាត្រដ្ឋាន​ និង​ច្រឹប​នឹង​រក្សា​ទុក​សមាមាត្រ​នៃ​រូបភាព​ដើម បន្ទាប់​មក​ច្រឹប​វិមាត្រ​ដែល​ធំ​ជាង​នេះ ។ វា​ប្រយោជន៍​ណាស់​សម្រាប់​បង្កើត​រូបភាព​តូច​ៗ​រាង​ជាការេ​ពេញ​លេញ​ដោយ​មិន​ចាំ​បាច់​ពន្លាត​រូប​ភាព ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
