Supersized (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: Yes
nl: Ja

en: None
nl: Geen

en: Image
nl: Afbeelding

en: New window
nl: Nieuw venster

en: here
nl: hier

en: Other
nl: Andere

en: Loop
nl: Lus

en: Random
nl: Willekeurig

en: Minimum height
nl: Minimumhoogte

en: Minimum width
nl: Minimumbreedte

en: Transition
nl: Overgang

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slide
nl: Schuiven

en: Choose to save the image as a different filetype.
nl: Keuze om de afbeelding als een ander bestandstype op te slaan.

en: Pause on hover
nl: Pauzeren bij aanwijzen

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Auto play
nl: Automatisch afspelen

en: Transition speed
nl: Overgangssnelheid

en: Progress bar
nl: Voortgangsbalk

en: Enable <em>Description</em> field
nl: Veld <em>Omschrijving</em> inschakelen

en: Scale and crop
nl: Schalen en bijsnijden

en: Scale and crop will maintain the aspect-ratio of the original image, then crop the larger dimension. This is most useful for creating perfectly square thumbnails without stretching the image.
nl: Bij het schalen blijft de breedte-hoogte verhouding van de oorspronkelijke afbeelding behouden. Bij het bijsnijden wordt de langste zijde ingekort. Hiermee kunt u bijvoorbeeld vierkante miniaturen maken.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Rounded Corners
nl: Afgeronde hoeken

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)
