Supersized (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Content
fi: Sisältö

en: Yes
fi: Kyllä

en: None
fi: Ei mitään

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: here
fi: täällä

en: Other
fi: Muu

en: Loop
fi: Kierros

en: Random
fi: Satunnainen

en: Minimum height
fi: Vähimmäiskorkeus

en: Minimum width
fi: Vähimmäisleveys

en: Transition
fi: Sivunsiirto

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Pause on hover
fi: Pysäytä hiiren ollessa päällä

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Transition speed
fi: Esityksen nopeus

en: Progress bar
fi: Etenemispalkki

en: Enable <em>Description</em> field
fi: Ota käyttöön <em>Kuvaus</em>-kenttä

en: Scale and crop
fi: Skaalaa ja leikkaa

en: Scale and crop will maintain the aspect-ratio of the original image, then crop the larger dimension. This is most useful for creating perfectly square thumbnails without stretching the image.
fi: Skaala ja leikkaa toiminto säilyttää kuvan alkuperäisen kuvasuhteen leikkaamalla pois alkuperäisen kuvasuhteen ylittävän osuuden kuvasta. Tämä on käytännöllistä kun halutaan luoda täsmälleen neliön muotoisia pikakuvakkeita venyttämättä itse kuvaa.

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
