Supersized (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Content
hi: सामग्री

en: Yes
hi: हाँ

en: None
hi: कोई नहीं

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Other
hi: अन्य

en: Minimum height
hi: न्यूनतम ऊंचाई

en: Minimum width
hi: न्यूनतम चौड़ाई

en: Transition
hi: संक्रमण

en: Autocomplete
hi: स्वत: पूर्ण

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
