Supersized (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Content
hu: Tartalom

en: Yes
hu: Igen

en: None
hu: Nincs

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: New window
hu: Új ablakban

en: here
hu: ide

en: Other
hu: Egyéb

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Minimum height
hu: Minimális magasság

en: Minimum width
hu: Minimális szélesség

en: Transition
hu: Átmenet

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Pause on hover
hu: Szüneteltetés a kurzor rávitelekor

en: Browscap
hu: Böngészőszámláló

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Transition speed
hu: Átmenet sebessége

en: Progress bar
hu: Folyamatjelző sáv

en: Enable <em>Description</em> field
hu: <em>Leírás</em> mező engedélyezése

en: Scale and crop
hu: Arányos átméretezés és méretre vágás

en: Scale and crop will maintain the aspect-ratio of the original image, then crop the larger dimension. This is most useful for creating perfectly square thumbnails without stretching the image.
hu: Az arányos átméretezés és kivágás megtartja a képarányt és azt követően kivágja a képet a hosszabbik oldal alapján. Ez a legáltalánosabban használt hatás négyzet alakú bélyegképek létrehozására anélkül, hogy a kép el lenne nyújtva.

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)
