Supersized (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: Minimum width
kn: ಕನಿಷ್ಟ ಅಗಲ

en: Autocomplete
kn: ಸ್ವಯಂಪೂರ್ಣಗೊಳಿಕೆ
